استفاده از روشهای نوین آبیاری فضای سبز دربرخی از مناطق شهرقم

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم گفت: ۸۰ درصد فضای سبز منطقه هشت، تحت فشار آبیاری می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، پیام جوادیان با اشاره به وضعیت آبیاری فضای سبز منطقه هشت اظهار کرد: در خصوص استفاده از روش‌های نوین آبیاری در منطقه هشت، تمام بوستان‌های شهری بلوارها  و خیابان‌های اصلی و بوستان‌های شهری و جنگلی این منطقه از آبیاری تحت فشار استفاده می‌شود.

وی با بیان اینکه آبیاری حدود ۲۰ درصد شامل حاشیه شوارع به صورت تانکری انجام می‌شود افزود: این منطقه یکی از بهترین مناطق شهر قم از نظر سرانه‌های فضای سبز است.

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم با اشاره به پروژه‌های فعال در این منطقه در راستای توسعه فضای سبز اظهار کرد: پروژه‌های فعال منطقه برای توسعه فضای سبز در سال جاری ساخت سه بوستان  دهلاویه با مساحت ۱۳ هزار مترمربع، بوستان انقلاب اسلامی به وسعت ۱۵ هزار مترمربع و بوستان بانوان به مساحت ۱۸ هزار مترمربع است.

وی با تاکید بر اینکه کمپینگ بوستان غدیر به مساحت ۱۶ هکتار نیز تا پایان سال تکمیل می‌شود گفت: طرح بوستان بانوان منطقه هشت نیز تکمیل و سه ماه دیگر احداث ابنیه آن آغاز می‌شود.

منبع :تی نیوز

درباره ما

شرکت میراب سازه آسیا با استفاده از مهندسان با تجربه و متخصص در زمینه آبیاری در زمینه طراحی و اجرای سیستم های آبیاری تحت فشار فعالیت خود را آغاز کرده است. این شرکت دارای تخصص و تجربه در زمینه آبیاری باغات، زمین های کشاورزی، گلخانه ها، فضای سبز و بام های سبز می باشد.

ارتباط با ما

آدرس : یوسف آباد خیابان جمال الدین اسد آبادی نبش ۵۱ ام پلاک ۴۵۳ واحد ۳

تلفن : ۸۸۰۶۴۵۶۳-021

تلفن : ۸۸۲۱۲۴۹۸-021

ایمیل: info@mirabsaze.ir

insta1