راه اندازی شهرک گلخانه ای البرزنیازمند 15 میلیارد تومان است.

مدیرکل جهاد کشاورزی استان البرز گفت: شهرک‌های گلخانه‌ای استان نیازمند ۱۵ میلیارد تومان اعتبار است که تاکنون تخصیص داده نشده است.

سید مجید موسوی در جلسه پیگیری مصوبات سفر رئیس‌جمهور به استان البرز که عصر سه‌شنبه برگزار شد، اظهار کرد: ۹۸ میلیارد تومان اعتبار در سفر ریاست جمهوری به بخش کشاورزی استان اختصاص یافت که در سال  گذشته اعتباری حدود ۲۴ میلیارد تومان برای آبیاری تحت‌فشار مصوب و حدود ۱۵ میلیارد تومان به این بخش تخصیص داده شد. موسوی بابیان اینکه مساحتی بالغ‌بر ۲ هزار و ۲۰۰ هکتار از اراضی کشاورزی البرز از  مجموع ۳ هزار و ۴۰۰ هکتار مصوب شده در این سفر تحویل کشاورزان ‌شده است، گفت: زیرساخت‌ شهرک‌ گلخانه‌ای استان ۱۵ میلیارد تومان شده بود که اعتباری تخصیص داده نشده است. مدیرکل جهاد کشاورزی البرز  گفت: اعتباری بالغ‌بر ۲۰ میلیارد تومان برای مقابله با ریزگردها مصوب شد که از این میزان حدود ۲ و نیم میلیارد تومان تخصیص داده‌شده است.

منبع:سپیدار نیوز

درباره ما

شرکت میراب سازه آسیا با استفاده از مهندسان با تجربه و متخصص در زمینه آبیاری در زمینه طراحی و اجرای سیستم های آبیاری تحت فشار فعالیت خود را آغاز کرده است. این شرکت دارای تخصص و تجربه در زمینه آبیاری باغات، زمین های کشاورزی، گلخانه ها، فضای سبز و بام های سبز می باشد.

ارتباط با ما

آدرس : یوسف آباد خیابان جمال الدین اسد آبادی نبش ۵۱ ام پلاک ۴۵۳ واحد ۳

تلفن : ۸۸۰۶۴۵۶۳-021

تلفن : ۸۸۲۱۲۴۹۸-021

ایمیل: info@mirabsaze.ir

insta1