یکی از بزرگترین سایت انرژی های بادی کشور در سیستان وبلوچستان

افتتاح یکی از بزرگترین سایت انرژی های بادی کشور در سیستان کلید می خورد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هامون پرس، مهندس محمد حسن دهمرده فرماندار شهرستان نیمروز در گفتگوی اختصاصی با این پایگاه خبری، ضمن اعلام خبر ایجاد سه مزرعه بزرگ انرژی پاک بادی به ظرفیت یکصد و  پنجاه مگاوات که توسط هفتاد دستگاه توربین های غول پیکر بادی (ارتفاع هرتوربین صدمتر ارتفاع و طول هر پروانه آن پنجاه متر) توسط شرکتی از کره جنوبی در منطقه عمومی میل نادر شهرستان نیمروز اعلام نمود که این سایت امروز یکشنبه با حضور مسوولان کشوری و استانی رسما کلید می خورد.

فرماندار شهرستان نیمروز عنوان نمود بادهایی که تا کنون برای مردم سیستان و بلوچستان جز بیماریهای تنفسی و ریزگردها چیز دیگری برای مردم منطقه در بر نداشت. امااکنون از این بادهای سرکش که تا کنون بیهوده  این سرمایه ملی به هدر می رفت برای تولید برق بیش از ۱۵۰ مگاوات ازاین انرژیهای پاک و تجدید پذیر که با آن می توان بدون محدودیت به راه اندازی کارخانه ها و از همه مهمتر صدور برق به کشورهای همسایه سیستان و بلوچستان استفاده شود.

منبع :هامون پرس

درباره ما

شرکت میراب سازه آسیا با استفاده از مهندسان با تجربه و متخصص در زمینه آبیاری در زمینه طراحی و اجرای سیستم های آبیاری تحت فشار فعالیت خود را آغاز کرده است. این شرکت دارای تخصص و تجربه در زمینه آبیاری باغات، زمین های کشاورزی، گلخانه ها، فضای سبز و بام های سبز می باشد.

ارتباط با ما

آدرس : یوسف آباد خیابان جمال الدین اسد آبادی نبش ۵۱ ام پلاک ۴۵۳ واحد ۳

تلفن : ۸۸۰۶۴۵۶۳-021

تلفن : ۸۸۲۱۲۴۹۸-021

ایمیل: info@mirabsaze.ir

insta1