وبسایت میراب سازه  آسیا در جهت تأمین رضایت مشتریان خود و با توجه به اینکه در خریدهای آنلاین امکان بررسی محصولات و اطمینان از سلامت فیزیکی و یا عدم مغایرت کالای سفارش داده شده با کالای ارسالی وجود ندارد، با رعایت شرایط زیر امکان مرجوع کردن کالای خریداری شده از این وبسایت را فراهم نموده است:

1- این سرویس درصورت استفاده نادرست از کالای خریداری شده که باعث ایجاد صدمات فیزیکی مانند ایجاد شدن خط و خش، ترک برداشتن، شکستگی  و امثال آن روی محصولات شود ملغی بوده، برگشت کالا امکان پذیر نمی باشد.

2- با توجه به شرایط جابه جایی مبالغ خرید از سمت بانک ها و بازه زمانی انتقال، امکان اعلام انصراف از خرید و درخواست عودت وجه بعد از ثبت و پرداخت مبلغ خرید وجود ندارد.

3- در صورت بروز ایرادات فنی که در نتیجه عدم مطالعه دفترچه راهنمای نصب و راه اندازی و یا به کارگیری محصولات توسط افراد ناوارد انجام بگیرد مرجوع کردن کالا امکان پذیر نمی باشد.

4- در صورت وارد آمدن صدمه و آسیب در اثر حمل و نقل به محصولات، این سرویس قابل اجرا نمی باشد.

5- در صورت مشاهده ایراد فنی یا فیزیکی در محصول و تا 2 روز بعد از تحویل گرفتن آن (طبق قانون تجارت الکترونیکی)، کارتن محصول خود را سالم نگه داشته با بخش فروش میراب سازه تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم برای نحوه مرجوع کردن محصول به شما ارائه شود.

6- برای تسویه حساب مبلغ محصولات خریداری شده،  با استفاده از کارتهای عضو شبکه شتاب اقدام به کارت به کارت و یا انتقال پایا و ساتنا فرمایید.

7- پس از تایید سفارش کارشناسان شرکت میراب سازه آسیا با شما تماس گرفته و برای واریز وجه شما را راهنمایی می کنند.

8- دقت شود حساب های اعلامی از طرف کارشناسان فقط به نام آقایان رضا بزاز یا علی رمضانی فرانی معتبر است و از واریز وجه به حساب دیگر اشخاص پرهیز نمایید.

9- ارسال سفارشات متناسب با اقلام انتخابی از انبار های شرکت میراب سازه در شهرستان های مختلف می باشد و در این خصوص با توجه به فاکتور خرید شما کارشناسان شرکت میراب سازه شما را راهنمایی می کنند.