آبپاش MP rotator

به این مطلب رای دهید
(3 رای)

 

نازل MP ROTATOR از خروجیهای متعددی تشکیل شده است که به فواصل یکسان در اطراف نازل تعبیه شده اند و همواره در یک جهت چرخش دارند. این طراحی نازل منجر به شکل پاشش جالبی می شود که غالباً به حرکت پاهای عنکبوت حول یک دایره توصیف می شود.

آبپاشهای MP ROTATOR نسبت به آبپاشهای اسپری هانتر از دبی و شدت پخش پایینتری برخوردار هستند. این امر موجب می شود تا خاک فرصت کافی برای جذب آب پیدا کند لذا دیگر شاهد تجمع آب در سطح زمین و ایجاد رواناب سطحی بویژه در اراضی شیبدار نخواهیم بود. از طرفی توجه به این نکته ضروری است که برای دریافت آب کافی توسط گیاهان  باید مدت زمان آبیاری را در آبپاشهای MP ROTATOR به نسبت سایر آبپاشها افزایش دهیم. نتیجه این شیوه آبیاری یعنی آبیاری با شدت پخش کمتر و در زمان طولانی تر منجر به آبیاری یکنواختر و مصرف آب کمتر (تا 30 درصد) خواهد بود.

مشخصات آبپاش MP ROTATOR

  • شعاع پاشش: 2.5 تا 10.7 متر
  • فشار کارکرد: 1.7 تا 3.8 بار (2.8 بار فشار کارکرد مطلوب و بهینه)
  • قابلیت تنظیم کمان پاشش آسان از 90 تا 360 درجه
  • مقاوم  در برابر باد با تکنولوژی چند جریان
  • شعاع را میتوان تا 25% کاهش داد برای همه مدل ها

مدلهای مختلف نازل MP ROTATOR

کد بندی نازلهای MP ROTATOR بر اساس شعاع و کمان پاشش صورت گرفته است. به مانند سایر نازلهای هانتر برای تشخیص آسان هر کد با یک رنگ مشخص شده است. به عنوان نمونه نازل رنگ سبز نمایانگر کد MP2000-210 است که دایره ای به شعاع  4 تا 6.4 متر را پوشش می دهد و قابلیت تنظیم کمان 210 تا 270 درجه را داراست.

دانلود کاتالوگ آبپاش MP-Rotator

 

درباره ما

شرکت میراب سازه آسیا با استفاده از مهندسان با تجربه و متخصص در زمینه آبیاری در زمینه طراحی و اجرای سیستم های آبیاری تحت فشار فعالیت خود را آغاز کرده است. این شرکت دارای تخصص و تجربه در زمینه آبیاری باغات، زمین های کشاورزی، گلخانه ها، فضای سبز و بام های سبز می باشد.

ارتباط با ما

آدرس : یوسف آباد خیابان جمال الدین اسد آبادی نبش ۵۱ ام پلاک ۴۵۳ واحد ۳

تلفن : ۸۸۰۶۴۵۶۳-021

تلفن : ۸۸۲۱۲۴۹۸-021

ایمیل: info@mirabsaze.ir

insta1