نوار تیپ پلاکدار یورودریپ

به این مطلب رای دهید
(4 رای)

 

یورودریپ (eurodrip) یکی از شرکت‌های مطرح و بزرگ جهانی در زمینه تولید لوازم و تجهیزات آبیاری می‌باشد. این شرکت در سال 1979 میلادی در یونان تأسیس شد و اولین شرکت اروپایی است که در زمینه تولید لوازم آبیاری فعالیت می‌کند. شرکت یورودریپ در بازار بیش از 70 کشور جهان حضور دارد و هم‌اکنون به عنوان یک شرکت چند ملّیتی شناخته می‌شود که در کشورهای یونان، ترکیه، مصر، اردن، ایالات متحده آمریکا، پرو و مکزیک، شرکت عامل دارد. گر چه هنوز حدود 60 درصد فعالیت آن در کشور یونان انجام می‌پذیرد.

نوار تیپ یورودریپ از محصولاتی است که چه در سطج جهانی و چه در ایران شناخته شده و پر کاربرد است اما انقلاب نوآورانه یورودریپ با تولید لوله قطره‌چکان‌دار صورت گرفت. قرار دادن قطره چکان‌های ساخته شده در داخل لوله لودن پلی اتیلن (LDPE) به طور مستقیم در طول فرآیند اکستروژن که منجر به تشکیل یک قطعه واحد از خط آبیاری گردید.

مشخصات و ویژگی های نوار تیپ یورودریپ:

  • نوار آبیاری یورودریپ از نوع پلاک‌دار می‌باشد (قطره‌چکان‌دار)
  • طول کلاف نوار تیپ یورودریپ: 2500 متر
  • آبدهی هر پلاک (قطره چکان) نوار آبیاری یورودریپ: دبی های مختلفی وجود دارد 0.8، 1.3، 1.6، 2.6 و 3.8 لیتر بر ساعت
  • قطر نوار تیپ یورودریپ 17 میلی‌متر می‌باشد
  • فیلتراسیون مناسب برای استفاده از نوار آبیاری تیپ یورودریپ 120 مش و یا بالاتر است
  • ضخامت: 150 و 200 میکرون
  • نوار آبیاری یورودریپ در فاصله قطره‌چکان 15، 20، 25، 30، 40، 50، 60، 80 و 100 سانتی‌متر وجود دارد (یعنی مثلاً بین هر قطره‌چکان در طول نوار 30 سانتیمتر فاصله است)

 

درباره ما

شرکت میراب سازه آسیا با استفاده از مهندسان با تجربه و متخصص در زمینه آبیاری در زمینه طراحی و اجرای سیستم های آبیاری تحت فشار فعالیت خود را آغاز کرده است. این شرکت دارای تخصص و تجربه در زمینه آبیاری باغات، زمین های کشاورزی، گلخانه ها، فضای سبز و بام های سبز می باشد.

ارتباط با ما

آدرس : یوسف آباد خیابان جمال الدین اسد آبادی نبش ۵۱ ام پلاک ۴۵۳ واحد ۳

تلفن : ۸۸۰۶۴۵۶۳-021

تلفن : ۸۸۲۱۲۴۹۸-021

ایمیل: info@mirabsaze.ir

insta1