مشاوره، بازدید، طراحی

یکی از مهمترین بخش ها در زمینه آبیاری تحت فشار مربوط به مباحث طراحی می باشد.با توجه به اهمیت این موضوع سازمان نظام مهندسی کشاورزی و نظارت راهبردی ریاست جمهور اقدام به ارائه آیین نامه ها و دستورالعمل هایی کرده اند.متخصصان این شرکت طراحی های خود را بر اساس این آیین نامه ها و همچنین با استفاده از بروزترین نرم افزارهای مربوطه،محاسبه و طراحی می نمایند.

طراحی و اجرای فضای سبز

امروزه با توجه به معضلات محیط زیستی و زندگی شهری لزوم توجه به فضای سبز و محوطه سازی به عنوان یک نیازهرچه بیشتر احساس می شود. طراحی و اجرای دیوار سبز و بازآفرینی محوطه های سبز مجتمع های مسکونی، ویلایی، پارک ها و بام های سبز تخصص ماست. ما در تلاشیم به منظور پاسخ به نیاز کنونی جامعه با طراحی زیبا و همسو با طبیعت در جهت تحقق این نیاز همراه باشیم. طراحی و اجرای فضای سبز کار یک فرد نیست بلکه وظیفه یک تیم است از اینرو ما با گردهم آمدن تیمی متشکل از تخصص های مختلف که مکمل یکدیگر می باشند در این راستا قدم برداشته ایم. امید است تا در این مسیر گامی مثبت و موثری داشته باشیم.

اجرای سیستم های آبیاری

شامل نصب پیاده سازی و تعمیر و نگهداری نگهداری سیستم های آبیاری تحت فشار می باشد. میراب سازه آسیا با بکار گیری افراد متخصص و مجرب اقدام به فعالیت در زمینه اجرای پروژه های حوزه آب و آبیاری مطابق با نقشه ها و دستورالعمل های اجرایی با بیشترین سرعت و دقت، می نماید. بسیاری از سیستم های آبیاری که بدرستی کار نمی کنند بخصوص در سطحهای کوچک مثل ویلاها، باغ ویلاها ، پنت هاوس و …. به این دلیل است که بعضا توسط افراد غیر متخصص اجرا شده اند.

لوازم و محصولات

بهترین راهنما برای استفاده از لوازم استفاده از کاتالوگ شرکت های سازنده می باشد. شرکت میراب سازه آسیا همواره می کوشد در اجرای پروژه های محول شده از بهترین و با کیفیت ترین لوازم و وسایل تولید شده توسط مطرح ترین برند های بین المللی و برترین شرکت های داخلی استفاده نماید و همواره در حال تعامل و همکاری با نهادهای معتبر حوزه آب و آبیاری می باشد.

آموزش طراحی و اجرای آبیاری تحت فشار

برای جبران کم‌ آبی در بخش کشاورزی که بزرگترین و مهمترین مصرف‌ کننده آب است, تغییر الگوی کشت، بهبود راندمان آبیاری و افزایش بهره‌وری امری ضروری است.جهت دستیابی به این امر یکی از مهمترین مسائل افزایش آگاهی و دانش کشاورزان و علاقه مندان به استفاده از سامانه های نوین آبیاری و آبیاری تحت فشار می‌باشد، بنابر این بر آن شدیم تا با قرار دادن اطلاعات و جزوات مورد نیاز و مورد تایید به صورت رایگان در اختیار این عزیزان سهم ناچیزی در مصرف بهینه آب کشور داشته باشیم.

طراحی و اجرای آب نما

یکی از اجزای معماری ایرانی به ویژه در طرح باغ ایرانی بوده‌است. آبنماها در شهرها نمادی از چشمه سارها و نهرهای روان در دل دشت‌ها و جنگل‌ها و بیابان‌ها هستند، همچنین آبنماها با ایجاد چشم‌اندازی زیبا همراه با آوای خوش فراز و فرود مایع زندگی می‌توانند در یک لحظه تمام رفتارهای بد روانی را از دل و جان شهروندان و رهگذران زدوده و سرخوشی  و آرامش را جایگزین اندوه و نگرانی شهروندان و رهگذران نمایند،آبنماها دارای انواع ، اشکال و اندازه های مختلفی هستند که متناسب با محل نصب و نوع استفاده طراحی می شوند. زمانی که صحبت از آبنما می شود اولین چیزی که به ذهن ما خطور می کند فواره ها هستند چون قدیمی ترین و پر کاربرد ترین نوع آبنما می باشند.شرکت میراب سازه آسیا با کادری مجرب در خصوص طراحی و ساخت انواع آبنما ،در اجرای پروژها شما را همراهی می نماید.