شرکت تیران (TFP)، با تولید لوله‌های پلی‌اتیلن، اتصالات پیچی پلی‌اتیلن، اتصالات شبکه آبیاری قطره‌ای، نوارهای آبیاری قطره‌ای، لوله‌های انتقال آب لی فلت پی وی سی، لوله‌های انتقال آب پلی‌فلت (پلی‌اتیلنی) و لوله‌های قطره چکاندار، در حوزه خطوط انتقال آب، نفت و گاز فعالیت می‌کند. این شرکت در فضای تولیدی بالغ بر 15 هزار متر مربع فعالیت می‌کند و از سال 1390 شمسی (مطابق با 2011 میلادی) تا کنون، محصولات خود را تولید می‌کند.

شرکت TFP در تلاش است تا با تولید محصولات پلیمری، در توسعه کشاورزی، صنعت و اقتصاد کشور سهیم باشد. شرکت تیران در حوزه صیانت کیفی از محصولات تولیدی خود توانسته است تاییدیه‌های کیفی لازم را از وزارت جهاد کشاورزی، وزارت نفت و سازمان ملی استاندارد ایران دریافت کند.

علاوه بر بازار داخلی، تیران بخشی از محصولات خود را به کشورهای ترکیه، افغانستان، قزاقستان، روسیه، عراق، ترکمنستان، گرجستان، ارمنستان و آذربایجان صادر می‌کند.

ظرفیت تولیدی تیران در حال حاضر بالغ بر 11 هزار تن در سال است و با تحقق طرح‌های توسعه، این ظرفیت تا 5 سال آینده به 20 هزار تن افزایش خواهد یافت.

شرکت TFP در حوزه اشتغال زایی نیز تلاش می‌کند و با بکارگیری نیروهای جوان و تحصیل‌کرده، در حال حاضر بیش از 100 نفر پرسنل متخصص را در حوزه تولید استخدام کرده است.

مدیریت کنترل کیفیت تیران با استفاده از مهندسین پلیمر و تجهیزات آزمایشگاهی مدرن، طبق اصول استاندارد، نمونه‌برداری از تولیدات را انجام داده و کنترل کیفیت محصولات را مورد توجه قرار می‌دهد. همچنین، این شرکت پذیرای ناظرین مقیم سازمان‌های مذکور است، طبق قراردادهایی که با ارگان‌های دولتی منعقد کرده است.

شرکت میراب سازه آسیا نماینده و عاملیت فروش محصولات TFP در تهران می باشد. این شرکت آماده ارسال محصولات TFP به صورت عمده و جزئی به تمام نقاط ایران  می باشد.

خانه » TFP

در حال نمایش 14 نتیجه