اعطای وام کشاورزی به مددجویان کمیته امداد و سایر متقاضیان

مدیر کل کمیته امداد استان تهران گفت: وام کشاورزی تا سقف 30 میلیون تومان برای افراد تحت پوشش کمیته امداد و وام 15 میلیون تومانی برای سایر متقاضیان در نظر گرفته شده است.

به گزارش خبرنگار گروه اقتصاد خبرگزاری میزان، حسن ولیئی در گفت و گو با برنامه روی خط خبر در خصوص اعطای وام 15 میلیون تومانی به کشاورزان گفت: در نظرداریم به گروه‌های بیکار متقاضی برای فعالیت در حوزه کشاورزی از انتهای تیرماه تا پایان بهمن ماه وام کشاورزی اعطا کنیم.

وی افزود: این وام برای مدد جویان کمیته امداد از طریق صندوق امداد ولایت کمیته امداد و تا سقف 30 میلیون تومان تخصیص می یابد و برای گروه غیر مددجوی کمتیه امداد تا سقف 15 میلیون تومان از طریق

بانک‌های عامل در نظر گرفته شده است.

مدیر کل کمیته امداد استان تهران در خصوص بازپرداخت این وام گفت: بازپرداخت 5 تا 7 ساله در نظر گرفته شده است که دوره تنفس آن نیز با توجه به طرح در حدود یکسال مدنظر قرار گرفته است.

منبع : میزان

درباره ما

شرکت میراب سازه آسیا با استفاده از مهندسان با تجربه و متخصص در زمینه آبیاری در زمینه طراحی و اجرای سیستم های آبیاری تحت فشار فعالیت خود را آغاز کرده است. این شرکت دارای تخصص و تجربه در زمینه آبیاری باغات، زمین های کشاورزی، گلخانه ها، فضای سبز و بام های سبز می باشد.

ارتباط با ما

آدرس : یوسف آباد خیابان جمال الدین اسد آبادی نبش ۵۱ ام پلاک ۴۵۳ واحد ۳

تلفن : ۸۸۰۶۴۵۶۳-021

تلفن : ۸۸۲۱۲۴۹۸-021

ایمیل: info@mirabsaze.ir

insta1